Etsi
  • kilu

Kalenterien myyntipäivät tulevat

Edellisvuosien tapaan myös tänäkin vuonna kalentereita on mahdollista myydä, nyt kalenterimyyntipäivät ovat 17.11. Ratinan kauppakeskuksessa klo. 11-15 sekä 24.11. kauppakeskus Veskassa klo. 10-15. Molempina päivinä paikalle tarvitaan myös vanhempia muun muassa kertomaan yleisesti seuramme toiminnasta sekä hoitamaan korttimaksupäätettä.


Myyntiajat on jaettu kahteen vuoroon ruuhkan välttämiseksi, joten mikäli tiedät jo etukäteen myyntiajankohtasi, käy merkitsemässä osallistumisesi http://bit.ly/TSSkalenterit.

.

Lisäksi muistutamme kaikkia autolla liikkujia siitä, että kauppakeskus Veskassa on sakoilta säästymiseksi syytä muistaa asettaa parkkikiekko pysäköitäessä.


Lisätietoja aiheesta antaa Reko Lindberg, 040 581 4222
124 katselukertaa0 kommenttia