top of page
Etsi
  • Writer's picturekilu

Liity mukaan kannustamaan!

Tampereen Slalomseura on vuonna 2019 mukana S-ryhmän kannustajat-ohjelmassa, jonka avulla keräämme varoja seuralle. Nyt sinullakin on mahdollisuus kartuttaa seuramme pottia liittämällä oma S-etukorttisi Tampereen Slalomseuran kannustajaksi. Näin aina asioidessasi S-ryhmän toimipisteissä aikavälillä 1.1.-30.6.2019 myös TSS hyötyy ostoksistasi. Kannustajaksi liittyminen ei kuitenkaan vähennä omia bonuksiasi, joten kannustajaksi kannattaa ryhtyä niin seuralaisten kuin tuttujen ja sukulaistenkin.


Kannustajaksi liittyminen onnistuu 1.1.2019 alkaen Pirkanmaan osuuskaupan sivuilla ja tarkemmat ohjeet bit.ly/liityKannustajaksi, joten ei muuta kuin kannustamaan!
90 katselukertaa0 kommenttia

Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki

TSS tiedotuskanavat ja muut linkit

Tiedotus TSS Tiedotus –Whatsapp-ryhmät Koko seuraa koskevat tiedotteet Ryhmäkohtainen tiedottaminen Ryhmäkohtaiset whatsapp-ryhmät. Ryhmän valmentaja voi lisätä listoille. Ryhmän harjoituskalenterit y

Kauden avaustilaisuus

Kauden 21-22 avaustilaisuus pidetään Varalassa (Varala-sali) torstaina 7.10.2021 klo 18.00. Tilaisuudessa esitellään tulevan kauden valmennusryhmät, valmennusmaksut ja paljon muuta. Toivomme, että til

Comments


bottom of page